Ліпич Л.Г., доктор економічних наук, професор, головний редактор (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)

Бояр А.О., доктор економічних наук (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)

Василевський Мирослав д-р хаб. (Вища школа бізнесу та менеджменту, Лодзь, Польща)

Карлін М.І., доктор економічних наук, професор, заступник головного редактора (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки).

Маріуш Підзор д-р хаб . (Вища школа економіки та інновацій, Люблін, Польща)

Павліха Н.В., доктор економічних наук, професор (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)

Полінкевич О.М., доктор економічних наук, доцент (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)

Павлов К.В., доктор економічних наук, професор (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки).

Павлова О.М., доктор економічних наук, професор (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки).

Стащук О.В. , доктор економічних наук, доцент (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)

Черчик Л.М., доктор економічних наук, професор (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки).

Чорна Н.П., доктор економічних наук, доцент (Тернопільський національний економічний університет)

Шворак А.М., доктор економічних наук (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки).

Кулинич М.Б. , к.т.н. з економічних наук, доцент, відповідальний секретар (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки).